Activiteiten

Januari
4Nieuwjaarsreceptie
10Bingo 20:00
Februari
7Bingo 20:00
22Lichtjestoernooi
29Lichtjestoernooi

SponsorKliks

Vrienden van

Banner
U bevindt zich hier: Home Wedstrijdinfo Programma periode


Zaterdag 18-04-2020

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e GHVV'13 1 - Rijnmond Hoogvliet Sport 1Afgelast
2e Rijnmond Hoogvliet Sport 2 - Binnenmaas FC 2Afgelast
3e Strijen 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3Afgelast
5e Smitshoek 7 - Rijnmond Hoogvliet Sport 5Afgelast
6e Smitshoek 11 - Rijnmond Hoogvliet Sport 6Afgelast
VE1 Rijnmond Hoogvliet Sport VE1 - Excelsior M. VE2Afgelast

JO19-1 Smitshoek O19-4 - Rijnmond Hoogvliet Sport O19-1Afgelast
MO17-1 Zwervers IJVV de MO17-1 - Rijnmond Hoogvliet Sport MO17-1Afgelast
JO16-1 Rijnmond Hoogvliet Sport O16-1 - Spirit O16-2Afgelast

JO13-1 Rijnmond Hoogvliet Sport O13-1 - Spijkenisse O13-4Afgelast
JO12-1 Rijnmond Hoogvliet Sport O12-1 - FC IJsselmonde O12-1Afgelast
JO12-2 Rijnmond Hoogvliet Sport O12-2 - Zinkwegse Boys O12-3Afgelast
JO11-1 Rijnmond Hoogvliet Sport O11-1 - Botlek SC O11-1Afgelast
JO11-2 Oud-Beijerland O11-2 - Rijnmond Hoogvliet Sport O11-2Afgelast


Zaterdag 25-04-2020

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e14:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 1 - CION 1 B. Bresser
VE112:30 HBSS VE1 - Rijnmond Hoogvliet Sport VE1 J Brusse


Zaterdag 02-05-2020

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
5e15:00 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - DRL 3
6e12:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 6 - WCR 4

JO13-108:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O13-1 - Meeuwenplaat O13-1


Zaterdag 09-05-2020

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e14:30 FC Vlotbrug 1 - Rijnmond Hoogvliet Sport 1 B. Bresser
2e11:30 Rhoon 2 - Rijnmond Hoogvliet Sport 2
5e15:00 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - Excelsior M. 4
6e12:30 TransvaliaZW 5 - Rijnmond Hoogvliet Sport 6
VE113:15 Smitshoek VE2 - Rijnmond Hoogvliet Sport VE1 A. Zwijnenburg

JO19-112:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O19-1 - DVV '09 O19-1
MO17-110:00 Rijnmond Hoogvliet Sport MO17-1 - VOC MO17-1
JO16-108:30 Perkouw O16-1 - Rijnmond Hoogvliet Sport O16-1
JO12-110:00 Rijnmond Hoogvliet Sport O12-1 - RDM O12-1
JO12-209:00 SV Leidschenveen O12-5 - Rijnmond Hoogvliet Sport O12-2
JO11-109:45 Meeuwenplaat O11-1 - Rijnmond Hoogvliet Sport O11-1
JO11-210:00 Rijnmond Hoogvliet Sport O11-2 - Charlois sv O11-4


Zaterdag 16-05-2020

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e14:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 1 - Vierpolders 1 B. Bresser
2e11:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 2 - GHVV'13 2 I. van Eijbergen
3e15:15 v.v. Hekelingen 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3
5e15:00 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - Zuidland 4
6e12:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 6 - sv Poortugaal 10
VE115:00 Victoria'04 VE1 - Rijnmond Hoogvliet Sport VE1

JO19-111:30 WCR O19-1 - Rijnmond Hoogvliet Sport O19-1
MO17-112:30 Nieuwenhoorn MO17-1 - Rijnmond Hoogvliet Sport MO17-1
JO16-114:00 Spijkenisse O16-4 - Rijnmond Hoogvliet Sport O16-1

JO13-108:30 Rhoon O13-1 - Rijnmond Hoogvliet Sport O13-1
JO12-108:30 Smitshoek O12-5 - Rijnmond Hoogvliet Sport O12-1
JO12-208:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O12-2 - Botlek SC O12-2
JO11-110:00 Rijnmond Hoogvliet Sport O11-1 - Nieuwenhoorn O11-3G
JO11-209:45 Meeuwenplaat O11-3 - Rijnmond Hoogvliet Sport O11-2


Zaterdag 23-05-2020

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e14:30 VFC 1 - Rijnmond Hoogvliet Sport 1 B. Bresser
2e12:00 Zuidland 2 - Rijnmond Hoogvliet Sport 2 Afgeschermd
3e11:30 sv Poortugaal 5 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3
5e12:00 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - Zwaluwen 4
6e12:00 Rijnmond Hoogvliet Sport 6 - v.v. Hekelingen 7
VE112:00 PPSC VE1 - Rijnmond Hoogvliet Sport VE1


Zaterdag 06-06-2020

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
JO12-108:30 Barendrecht O12-6 - Rijnmond Hoogvliet Sport O12-1
JO12-208:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O12-2 - Spijkenisse O12-3
JO11-110:00 Rijnmond Hoogvliet Sport O11-1 - Brielle O11-3G
JO11-210:00 Rijnmond Hoogvliet Sport O11-2 - FC Vlotbrug O11-4G

Sponsors Selectie











Volgende wedstrijd

Zaterdag 7 maart 2020
14:30 uur
Zuidland 1
-
Rijnmond Hoogvliet Sport 1

Jeugdfondssport

Jeugdfondssport Rotterdam > alle kinderen moeten kunnen sporten

Wie is online?

We hebben 26 gasten online