Activiteiten

Mei
9Training jeugd tm 12
16Training alle jeugd

SponsorKliks

Vrienden van

Banner
U bevindt zich hier: Home Clubinfo Bestuur en contactpersonen

Bestuur

Voorzitter : Kees Groenenboom06 20 61 24 40voorzitter@rijnmondhs.nl
Penningmeester : Gerard Rijkers06 11 36 62 76penningmeester@rijnmondhs.nl
Secretaris : Sven Tilleman06 23 70 39 98bestuur@rijnmondhs.nl
Jeugd : Raymond Nieuwenhuizen (ai)06 20 49 78 40jeugd@rijnmondhs.nl
Sponsoring/Algemeen : Remko van Hemert06 42 17 26 76sponsoring@rijnmondhs.nl
Algemeen : Jessica van Halderenbestuur@rijnmondhs.nl

Ondersteuning bestuur

PR en Archief : Franz van Bokhoven06 80 09 76 43pr@rijnmondhs.nl
Website : Sven Tilleman06 23 70 39 98communicatie@rijnmondhs.nl
Ledenadministratie : Susan Jongeriusledenadministratie@rijnmondhs.nl
Evenementen : Inge Nieuwenhuizenevenementen@rijnmondhs.nl
Kantine/bar/keuken : Inge Nieuwenhuizenkantine@rijnmondhs.nl
Toernooien : Mitchell van den Boschtoernooien@rijnmondhs.nl

Wedstrijdsecretariaat

Wedstrijdsecretaris : Carolien van Hasselws@rijnmondhs.nl

Contactpersonen Jeugdcommissie

Hoofd Jeugdopleiding : Niek Prinsopleidingjeugd@rijnmondhs.nl
O13/O11/O9/O7 : Frank Sparreboomcoordinatoren@rijnmondhs.nl
O13/O11/O9/O7 : Dick van Eijbergencoordinatoren@rijnmondhs.nl

Sponsors Selectie











Jeugdfondssport

Jeugdfondssport Rotterdam > alle kinderen moeten kunnen sporten

Wie is online?

We hebben 25 gasten online