Activiteiten

Januari
4Nieuwjaarsreceptie
10Bingo 20:00
Februari
7Bingo 20:00
22Lichtjestoernooi
29Lichtjestoernooi

SponsorKliks

Vrienden van

Banner
U bevindt zich hier: Home Senioren Derde
Teampagina derde elftal
 

Team


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
18-04-202014:30 Strijen 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3
16-05-202015:15 v.v. Hekelingen 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3
23-05-202011:30 sv Poortugaal 5 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
18-04-2020 Strijen 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3null
04-04-2020 Botlek, SC 4 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3null
28-03-2020 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - WCR 2null
29-02-2020 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - SCO '63 21 - 1
27-02-2020 Spijkenisse 4 - Rijnmond Hoogvliet Sport 32 - 7



Mannen Zaterdag reserve 4e klasse Poule 17


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
18-04-202011:30 WCR 2 - Botlek, SC 4
18-04-202012:15 sv Poortugaal 5 - SCO '63 2
18-04-202014:30 Strijen 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3
18-04-202015:30 Spijkenisse 4 - FC Vlotbrug 3
25-04-202012:00 Botlek, SC 4 - Spijkenisse 4
02-05-202014:30 Strijen 3 - Spijkenisse 4
09-05-202011:30 DVO '32 2 - sv Poortugaal 5
09-05-202012:00 SCO '63 2 - Botlek, SC 4
09-05-202013:45 Spijkenisse 4 - WCR 2
09-05-202014:30 FC Vlotbrug 3 - Strijen 3

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
09-05-2020 DVO '32 2 - sv Poortugaal 5null
09-05-2020 FC Vlotbrug 3 - Strijen 3null
09-05-2020 SCO '63 2 - Botlek, SC 4null
09-05-2020 Spijkenisse 4 - WCR 2null
02-05-2020 Strijen 3 - Spijkenisse 4null
25-04-2020 Botlek, SC 4 - Spijkenisse 4null
18-04-2020 Spijkenisse 4 - FC Vlotbrug 3null
18-04-2020 Strijen 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3null
18-04-2020 WCR 2 - Botlek, SC 4null
18-04-2020 sv Poortugaal 5 - SCO '63 2null
04-04-2020 Botlek, SC 4 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3null
04-04-2020 DVO '32 2 - Strijen 3null
04-04-2020 sv Poortugaal 5 - Spijkenisse 4null
04-04-2020 v.v. Hekelingen 3 - FC Vlotbrug 3null
28-03-2020 FC Vlotbrug 3 - DVO '32 2null
28-03-2020 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - WCR 2null
28-03-2020 Spijkenisse 4 - SCO '63 2null
28-03-2020 Strijen 3 - v.v. Hekelingen 3null
21-03-2020 DVO '32 2 - WCR 2null
21-03-2020 Strijen 3 - Botlek, SC 4null
14-03-2020 DVO '32 2 - SCO '63 2null
14-03-2020 WCR 2 - FC Vlotbrug 3null
14-03-2020 v.v. Hekelingen 3 - sv Poortugaal 5null
07-03-2020 FC Vlotbrug 3 - Botlek, SC 42 - 2
07-03-2020 SCO '63 2 - v.v. Hekelingen 33 - 3
29-02-2020 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - SCO '63 21 - 1
27-02-2020 Spijkenisse 4 - Rijnmond Hoogvliet Sport 32 - 7
15-02-2020 DVO '32 2 - FC Vlotbrug 34 - 1
15-02-2020 WCR 2 - Spijkenisse 42 - 3
08-02-2020 sv Poortugaal 5 - WCR 21 - 6
08-02-2020 v.v. Hekelingen 3 - Botlek, SC 44 - 2
01-02-2020 Botlek, SC 4 - DVO '32 21 - 0
01-02-2020 Strijen 3 - sv Poortugaal 53 - 4
01-02-2020 WCR 2 - v.v. Hekelingen 32 - 1

Stand

TeamGesp.WGVPntV - TSaldo
1DVO '32 21210113148-1038
2Rijnmond Hoogvliet Sport 3139132850-3119
3Botlek, SC 4138232641-2615
4WCR 2116141928-199
5v.v. Hekelingen 3136161924-38-14
6sv Poortugaal 5125161616-31-15
7SCO '63 2123451320-22-2
8Spijkenisse 49207516-28-12
9FC Vlotbrug 311128518-36-18
10Strijen 310118414-34-20



Mannen beker reserve zaterdag poule Groep 3 Poule 52


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag

Stand

TeamGesp.WGVPntV - TSaldo
1Deltasport 23201610-46
2Abbenbroek 2320168-53
3Rijnmond Hoogvliet Sport 3320169-15-6
4TransvaliaZW 3300304-7-3

Laatst aangepast op vrijdag 13 januari 2017 15:24
 

Sponsors Selectie











Volgende wedstrijd

Zaterdag 7 maart 2020
14:30 uur
Zuidland 1
-
Rijnmond Hoogvliet Sport 1

Jeugdfondssport

Jeugdfondssport Rotterdam > alle kinderen moeten kunnen sporten

Wie is online?

We hebben 25 gasten online