Ladiesnight

Meisjes gezocht

Voetbalacademie

U bevindt zich hier: Home Wedstrijdinfo Programma periode


Zaterdag 21-10-2017

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e14:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 1 - NSVV 1 R. Ditzcomp.
3e12:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - PPSC 3 beker
3e Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - Zwaluwen 4Afgelastbeker
4e12:00 Rijnmond Hoogvliet Sport 4 - Barendrecht 8 beker
5e14:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - RVVH 4 beker
5e Strijen 5 - Rijnmond Hoogvliet Sport 5Afgelastbeker
VE212:00 Rijnmond Hoogvliet Sport VE2 - Brielle, VV VE1 beker
VE2 Semper Altius VE3 - Rijnmond Hoogvliet Sport VE2Afgelastbeker

O19-114:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O19-1 - MSV '71 O19-1 beker
O17-210:15 Rijnmond Hoogvliet Sport O17-2 - Spijkenisse O17-6 beker
O15-110:00 Rijnmond Hoogvliet Sport O15-1 - Slikkerveer O15-2 beker
O15-1 WFB O15-1G - Rijnmond Hoogvliet Sport O15-1Afgelastbeker
O15-210:00 Rijnmond Hoogvliet Sport O15-2 - Rhoon O15-5 beker
O15-2 v.v. Hekelingen O15-4 - Rijnmond Hoogvliet Sport O15-2Afgelastbeker
O11-110:00 Rijnmond Hoogvliet Sport O11-1 - Spijkenisse O11-8 beker
O11-209:00 HWD O11-3 - Rijnmond Hoogvliet Sport O11-2 beker
O11-2 Vierpolders O11-1 - Rijnmond Hoogvliet Sport O11-2Afgelastbeker
O11-410:00 Hellevoetsluis O11-6 - Rijnmond Hoogvliet Sport O11-4 beker
O11-4 Vlotbrug O11-7 - Rijnmond Hoogvliet Sport O11-4Afgelastbeker


Woensdag 25-10-2017

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
O11-118:15 Rijnmond Hoogvliet Sport O11-1 - SHO O11-5 comp.


Zaterdag 28-10-2017

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e14:30 Pernis 1 - Rijnmond Hoogvliet Sport 1 P. Korsiuscomp.
2e12:00 DVV09 2 - Rijnmond Hoogvliet Sport 2 Z. Sahiticomp.
3e12:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - Botlek 4 comp.
4e14:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 4 - Blijdorp 3 comp.
5e14:30 GHVV'13 4 - Rijnmond Hoogvliet Sport 5 comp.
VE112:00 Rijnmond Hoogvliet Sport VE1 - BZC/Zuiderpark VE1 comp.
VE214:30 Rozenburg VE2 - Rijnmond Hoogvliet Sport VE2 comp.

O19-114:30 Hellevoetsluis O19-1 - Rijnmond Hoogvliet Sport O19-1 comp.
O17-114:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O17-1 - GHVV'13 O17-1 comp.
MO15-111:30 Nieuwenhoorn MO15-1 - Rijnmond Hoogvliet Sport MO15-1 comp.
O15-110:00 Rijnmond Hoogvliet Sport O15-1 - Pernis O15-1 comp.
O15-211:15 VFC O15-7 - Rijnmond Hoogvliet Sport O15-2 comp.

O13-110:00 Rijnmond Hoogvliet Sport O13-1 - VVOR O13-3 comp.
O11-109:30 Spijkenisse O11-8 - Rijnmond Hoogvliet Sport O11-1 comp.
O11-208:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O11-2 - Meeuwenplaat O11-3 comp.
O11-308:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O11-3 - Hellevoetsluis O11-4 comp.
O11-408:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O11-4 - Spartaan'20 O11-11 comp.
O9-108:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O9-1 - Zuidland O9-1 comp.
O9-210:30 Brielle O9-6G - Rijnmond Hoogvliet Sport O9-2 comp.
O7-110:00 NOCKralingen O7-1 - Rijnmond Hoogvliet Sport O7-1 comp.


Donderdag 02-11-2017

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
O17-119:00 OVV O17-1G - Rijnmond Hoogvliet Sport O17-1 comp.


Zaterdag 04-11-2017

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e14:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 1 - Botlek 1 comp.
2e11:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 2 - Nieuwenhoorn 3 comp.
3e14:30 Pernis 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3 comp.
4e15:00 BVCB 5 - Rijnmond Hoogvliet Sport 4 comp.
5e14:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - Zwartewaal 4 comp.
VE114:30 Heerjansdam VE1 - Rijnmond Hoogvliet Sport VE1 comp.
VE212:00 Rijnmond Hoogvliet Sport VE2 - Oude Maas VE1 comp.

O19-114:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O19-1 - CWO O19-1 comp.
O17-112:30 Spijkenisse O17-3 - Rijnmond Hoogvliet Sport O17-1 comp.
O17-210:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O17-2 - DVV09 O17-2 comp.
MO15-115:15 v.v. Hekelingen MO15-2 - Rijnmond Hoogvliet Sport MO15-1 comp.
O15-111:30 Smitshoek O15-3 - Rijnmond Hoogvliet Sport O15-1 comp.
O15-210:00 Rijnmond Hoogvliet Sport O15-2 - PPSC O15-3 comp.
O11-108:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O11-1 - BZC/Zuiderpark O11-2 comp.
O11-208:30 Rhoon O11-6 - Rijnmond Hoogvliet Sport O11-2 comp.
O11-310:45 v.v. Hekelingen O11-8 - Rijnmond Hoogvliet Sport O11-3 comp.
O11-411:30 Hellevoetsluis O11-7 - Rijnmond Hoogvliet Sport O11-4 comp.
O9-108:30 Hellevoetsluis O9-2 - Rijnmond Hoogvliet Sport O9-1 comp.
O9-208:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O9-2 - Oud-Beijerland O9-1 comp.
O7-110:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O7-1 - Oude Maas O7-1 comp.


Zaterdag 11-11-2017

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e17:00 ONA 1 - Rijnmond Hoogvliet Sport 1 beker
2e11:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 2 - Brielle 3 comp.

O19-115:00 Zwaluwen O19-2 - Rijnmond Hoogvliet Sport O19-1 comp.


Zaterdag 18-11-2017

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e14:30 Binnenmaas 1 - Rijnmond Hoogvliet Sport 1 comp.
2e12:00 Botlek 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 2 comp.

O19-115:00 VFC O19-2 - Rijnmond Hoogvliet Sport O19-1 comp.


Zaterdag 25-11-2017

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e14:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 1 - Zwervers, IJVV de 1 comp.
2e11:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 2 - Oude Maas 3 comp.

O19-114:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O19-1 - Spartaan'20 O19-3 B.A.B. Ruttemancomp.


Zaterdag 02-12-2017

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e14:30 Gravendeel 1 - Rijnmond Hoogvliet Sport 1 comp.
2e12:00 Jonge Spartaan 2 - Rijnmond Hoogvliet Sport 2 comp.

O19-114:30 Rijnmond Hoogvliet Sport O19-1 - Poortugaal O19-2 comp.


Zaterdag 09-12-2017

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e14:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 1 - Rozenburg 1 comp.
2e11:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 2 - WFB 2 comp.

O19-110:30 MVV '27 O19-2 - Rijnmond Hoogvliet Sport O19-1 comp.


Zaterdag 16-12-2017

TeamTijdWedstrijd Scheidsrechter
1e14:30 Rockanje 1 - Rijnmond Hoogvliet Sport 1 comp.

Sponsors Selectie



Jeugdsportfonds

Jeugsportfonds Rotterdam > alle kinderen moeten kunnen sporten

App download

Wie is online?

We hebben 73 gasten online