Ladiesnight

Meisjes gezocht

Voetbalacademie

U bevindt zich hier: Home Clubinfo Bestuur en contactpersonen

Bestuur

Voorzitter : Kees Groenenboom06 - 20612440voorzitter@rijnmondhs.nl
Vice-voorzitter : Jaap van de Leer
Penningmeester : Gerard Rijkers06 - 11366276penningmeester@rijnmondhs.nl
Secretaris : Leon Lengkeekbestuur@rijnmondhs.nl
2e Secretaris : Anita van Zantenbestuur@rijnmondhs.nl
Kantine : Jessica van Halderenkantine@rijnmondhs.nl

Ondersteuning bestuur

PR en Archief : Franz van Bokhoven06 - 80097643pr@rijnmondhs.nl
Website : Gerard Rijkers06 - 11366276webmaster@rijnmondhs.nl
Sponsoring : Sandra de Winter06 - 11461981spons@rijnmondhs.nl
Sponsoring : Ger Meiboom06 - 12627595spons@rijnmondhs.nl
Ledenadministratie : Susan Jongeriusledenadministratie@rijnmondhs.nl
Ledenadministratie : Inge Nieuwenhuijzenledenadministratie@rijnmondhs.nl
Kantine/bar/keuken : Renata Molendijkkantine@rijnmondhs.nl
Toernooien : Mitchell van den Boschtoernooien@rijnmondhs.nl
Evenementen : Rikash Ramcharanevenementen@rijnmondhs.nl
Waarden en Normen : Ton van Langeveld06 - 55795284wn@rijnmondhs.nl
Waarden en Normen : Ron van Houten06 - 46133172wn@rijnmondhs.nl

Wedstrijdsecretariaat

Wedstrijdsecretaris : Carolien van Hasselws@rijnmondhs.nl

Contactpersonen Jeugdcommissie

JO19 tm JO13 : Rikash Ramcharancoordinator-c-d@rijnmondhs.nl
Lid : Patrick Kolbeekjeugd@rijnmondhs.nl
Lid : Arjan Jongeriusjeugd@rijnmondhs.nl
JO11 en JO9 : Rikash Ramcharancoordinator-e-f@rijnmondhs.nl

Sponsors Selectie



Jeugdsportfonds

Jeugsportfonds Rotterdam > alle kinderen moeten kunnen sporten

App download

Wie is online?

We hebben 11 gasten online