Ladiesnight

Meisjes gezocht

Voetbalacademie

U bevindt zich hier: Home Senioren Vijfde
Teampagina vijfde elftal
 

Team


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
21-10-201713:00 Strijen 5 - Rijnmond Hoogvliet Sport 5
21-10-201714:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - RVVH 4
28-10-201714:30 GHVV'13 4 - Rijnmond Hoogvliet Sport 5
04-11-201714:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - Zwartewaal 4

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
14-10-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - v.v. Hekelingen 62 - 8
07-10-2017 v.v. Hekelingen 5 - Rijnmond Hoogvliet Sport 53 - 2
23-09-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - Simonshaven 25 - 3



Mannen Zaterdag reserve 5e klasse Poule 14


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
21-10-201712:45 Rhoon 4 - Zwartewaal 4
28-10-201712:45 Barendrecht 12 - Rozenburg 3
28-10-201714:30 GHVV'13 4 - Rijnmond Hoogvliet Sport 5
28-10-201714:30 Hellevoetsluis 5 - Simonshaven 2
28-10-201714:30 Stellendam 3 - Zuidland 3
28-10-201714:30 Zwartewaal 4 - v.v. Hekelingen 6
28-10-201715:15 v.v. Hekelingen 5 - Rhoon 4
04-11-201712:00 Rozenburg 3 - Stellendam 3
04-11-201712:00 Simonshaven 2 - GHVV'13 4
04-11-201712:30 Zuidland 3 - Hellevoetsluis 5
04-11-201712:45 Rhoon 4 - Barendrecht 12
04-11-201714:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - Zwartewaal 4
04-11-201715:15 v.v. Hekelingen 6 - v.v. Hekelingen 5

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
14-10-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - v.v. Hekelingen 62 - 8
14-10-2017 Rozenburg 3 - GHVV'13 411 - 0
14-10-2017 Simonshaven 2 - v.v. Hekelingen 51 - 2
14-10-2017 Stellendam 3 - Hellevoetsluis 54 - 2
14-10-2017 Zuidland 3 - Barendrecht 121 - 0
11-10-2017 Barendrecht 12 - Stellendam 34 - 3
07-10-2017 GHVV'13 4 - Zuidland 31 - 15
07-10-2017 Hellevoetsluis 5 - Rozenburg 34 - 2
07-10-2017 Zwartewaal 4 - Simonshaven 29 - 2
07-10-2017 v.v. Hekelingen 5 - Rijnmond Hoogvliet Sport 53 - 2
07-10-2017 v.v. Hekelingen 6 - Rhoon 43 - 1
30-09-2017 Barendrecht 12 - v.v. Hekelingen 54 - 5
30-09-2017 Rozenburg 3 - Zwartewaal 41 - 6
30-09-2017 Simonshaven 2 - v.v. Hekelingen 60 - 11
30-09-2017 Stellendam 3 - GHVV'13 45 - 1
30-09-2017 Zuidland 3 - Rhoon 43 - 1
23-09-2017 GHVV'13 4 - Barendrecht 121 - 5
23-09-2017 Rhoon 4 - Rozenburg 32 - 7
23-09-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - Simonshaven 25 - 3
23-09-2017 Zwartewaal 4 - Stellendam 34 - 1
23-09-2017 v.v. Hekelingen 5 - Hellevoetsluis 55 - 2
23-09-2017 v.v. Hekelingen 6 - Zuidland 34 - 4

Stand

TeamGesp.WGVPntV - TSaldo
1v.v. Hekelingen 544001215-96
2v.v. Hekelingen 643101026-719
3Zuidland 343101023-617
4Zwartewaal 43300919-415
5Rozenburg 34202621-129
6Barendrecht 124202613-103
7Stellendam 34202613-112
8Hellevoetsluis 5310238-11-3
9Rijnmond Hoogvliet Sport 5310239-14-5
10Rhoon 4300304-13-9
11Simonshaven 2400406-27-21
12GHVV'13 4400403-36-33



Mannen beker reserve zaterdag poule Groep 5 Poule 34


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
21-10-201712:30 Strijen 5 - Barendrecht 10
21-10-201713:00 Strijen 5 - Rijnmond Hoogvliet Sport 5
21-10-201714:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 5 - RVVH 4

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
16-09-2017 Barendrecht 10 - RVVH 45 - 3
02-09-2017 Barendrecht 10 - Rijnmond Hoogvliet Sport 57 - 2
02-09-2017 RVVH 4 - Strijen 50 - 5

Stand

TeamGesp.WGVPntV - TSaldo
1Barendrecht 102200612-57
2Strijen 5110035-05
3Rijnmond Hoogvliet Sport 5100102-7-5
4RVVH 4200203-10-7

Laatst aangepast op vrijdag 13 januari 2017 15:24
 

Sponsors Selectie



Jeugdsportfonds

Jeugsportfonds Rotterdam > alle kinderen moeten kunnen sporten

App download

Wie is online?

We hebben 91 gasten online