Ladiesnight

Meisjes gezocht

Voetbalacademie

U bevindt zich hier: Home Jeugd JO11
Teampagina JO11-1
 

Team


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
21-10-201710:00 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-1 - Spijkenisse JO11-8
25-10-201718:15 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-1 - SHO JO11-5
28-10-201709:30 Spijkenisse JO11-8 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-1
04-11-201708:30 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-1 - BZC/Zuiderpark JO11-2

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
07-10-2017 Smitshoek JO11-7 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-12 - 3
30-09-2017 Slikkerveer JO11-3 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-10 - 6
23-09-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-1 - RVVH JO11-34 - 2



Onder 11 competitie (najaar) 5e klasse Poule 11


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
25-10-201718:15 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-1 - SHO JO11-5
28-10-201708:30 BZC/Zuiderpark JO11-2 - RVVH JO11-3
28-10-201708:30 Barendrecht JO11-7 - Slikkerveer JO11-3
28-10-201708:30 Charlois, sv JO11-6 - Gravendeel JO11-2
28-10-201708:30 Rhoon JO11-3 - Heinenoord JO11-1G
28-10-201708:30 SHO JO11-5 - Smitshoek JO11-7
28-10-201709:30 Spijkenisse JO11-8 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-1
04-11-201708:30 Gravendeel JO11-2 - SHO JO11-5
04-11-201708:30 RVVH JO11-3 - Barendrecht JO11-7
04-11-201708:30 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-1 - BZC/Zuiderpark JO11-2
04-11-201708:30 Slikkerveer JO11-3 - Rhoon JO11-3
04-11-201708:30 Smitshoek JO11-7 - Spijkenisse JO11-8
04-11-201710:00 Heinenoord JO11-1G - Charlois

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
14-10-2017 's-Gravendeel vv JO11-2 - Smitshoek JO11-73 - 2
14-10-2017 Barendrecht JO11-7 - Rhoon JO11-312 - 1
14-10-2017 Heinenoord JO11-1G - Spijkenisse JO11-818 - 0
14-10-2017 RVVH JO11-3 - Charlois, sv JO11-67 - 1
14-10-2017 Slikkerveer JO11-3 - BZC / Zuiderpark JO11-21 - 3
07-10-2017 BZC / Zuiderpark JO11-2 - Barendrecht JO11-72 - 0
07-10-2017 Charlois, sv JO11-6 - Slikkerveer JO11-36 - 2
07-10-2017 Rhoon JO11-3 - RVVH JO11-31 - 2
07-10-2017 SHO JO11-5 - Heinenoord JO11-1G6 - 4
07-10-2017 Smitshoek JO11-7 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-12 - 3
07-10-2017 Spijkenisse JO11-8 - 's-Gravendeel vv JO11-22 - 6
30-09-2017 BZC / Zuiderpark JO11-2 - Spijkenisse JO11-84 - 1
30-09-2017 Barendrecht JO11-7 - Charlois, sv JO11-68 - 1
30-09-2017 Heinenoord JO11-1G - Smitshoek JO11-74 - 3
30-09-2017 RVVH JO11-3 - SHO JO11-55 - 0
30-09-2017 Rhoon JO11-3 - 's-Gravendeel vv JO11-20 - 1
30-09-2017 Slikkerveer JO11-3 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-10 - 6
23-09-2017 's-Gravendeel vv JO11-2 - Heinenoord JO11-1G3 - 6
23-09-2017 Charlois, sv JO11-6 - BZC / Zuiderpark JO11-22 - 5
23-09-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-1 - RVVH JO11-34 - 2
23-09-2017 SHO JO11-5 - Barendrecht JO11-76 - 0
23-09-2017 Smitshoek JO11-7 - Slikkerveer JO11-34 - 2
23-09-2017 Spijkenisse JO11-8 - Rhoon JO11-30 - 3

Stand

TeamGesp.WGVPntV - TSaldo
1BZC / Zuiderpark JO11-244001214-410
2Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-13300913-49
3Heinenoord JO11-1G4301932-1220
4RVVH JO11-34301916-610
5's-Gravendeel vv JO11-24301913-103
6SHO JO11-53201612-93
7Barendrecht JO11-74202620-1010
8Smitshoek JO11-74103311-12-1
9Rhoon JO11-3410335-15-10
10Charlois, sv JO11-64103310-22-12
11Slikkerveer JO11-3400405-19-14
12Spijkenisse JO11-8400403-31-28



Onder 11 beker poule Groep 5 Poule 06


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
21-10-201710:00 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-1 - Spijkenisse JO11-8

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
16-09-2017 v.v. Hekelingen JO11-4 - Rhoon JO11-32 - 2
09-09-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-1 - v.v. Hekelingen JO11-49 - 1
09-09-2017 Spijkenisse JO11-8 - Rhoon JO11-30 - 5
02-09-2017 Rhoon JO11-3 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-13 - 3
02-09-2017 v.v. Hekelingen JO11-4 - Spijkenisse JO11-810 - 2

Stand

TeamGesp.WGVPntV - TSaldo
1Rhoon JO11-33120510-55
2Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-12110412-48
3v.v. Hekelingen JO11-43111413-130
4Spijkenisse JO11-8200202-15-13

Laatst aangepast op dinsdag 15 augustus 2017 09:43
 

Sponsors Selectie



Jeugdsportfonds

Jeugsportfonds Rotterdam > alle kinderen moeten kunnen sporten

App download

Wie is online?

We hebben 27 gasten online