Ladiesnight

Meisjes gezocht

Voetbalacademie

U bevindt zich hier: Home Jeugd JO11 JO11-2
Teampagina JO11-2
 

Team


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
21-10-201709:00 HWD JO11-3 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2
21-10-201710:00 Vierpolders JO11-1 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2
28-10-201708:30 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2 - Meeuwenplaat JO11-3
04-11-201708:30 Rhoon JO11-6 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
14-10-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2 - Botlek, SC JO11-54 - 3
07-10-2017 Spartaan'20 JO11-10 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-28 - 1
30-09-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2 - Oude Maas JO11-610 - 0
23-09-2017 Oud-Beijerland JO11-2 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-22 - 1



Onder 11 competitie (najaar) 8e klasse Poule 17


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
28-10-201708:30 Oud-Beijerland JO11-2 - Strijen JO11-3
28-10-201708:30 Oude Maas JO11-6 - Zwaluwen JO11-6
28-10-201708:30 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2 - Meeuwenplaat JO11-3
28-10-201708:30 Spartaan'20 JO11-10 - Rhoon JO11-6
28-10-201708:30 Spijkenisse JO11-12 - v.v. Hekelingen JO11-6G
28-10-201710:15 Botlek JO11-5 - Pernis JO11-2
04-11-201708:30 Meeuwenplaat JO11-3 - Botlek JO11-5
04-11-201708:30 Pernis JO11-2 - Oude Maas JO11-6
04-11-201708:30 Rhoon JO11-6 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2
04-11-201708:45 Strijen JO11-3 - Spijkenisse JO11-12
04-11-201710:45 v.v. Hekelingen JO11-6G - Spartaan'20 JO11-10
04-11-201711:15 Zwaluwen JO11-6 - Oud-Beijerland JO11-2

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
14-10-2017 Meeuwenplaat JO11-3 - Spartaan'20 JO11-101 - 15
14-10-2017 Pernis JO11-2 - Spijkenisse JO11-120 - 2
14-10-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2 - Botlek, SC JO11-54 - 3
14-10-2017 v.v. Hekelingen JO11-6G - Oud-Beijerland JO11-29 - 2
07-10-2017 Botlek, SC JO11-5 - Rhoon JO11-60 - 11
07-10-2017 Oud-Beijerland JO11-2 - Pernis JO11-25 - 1
07-10-2017 Oude Maas JO11-6 - Meeuwenplaat JO11-32 - 8
07-10-2017 Spartaan'20 JO11-10 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-28 - 1
07-10-2017 Spijkenisse JO11-12 - Zwaluwen JO11-62 - 1
30-09-2017 Botlek, SC JO11-5 - Zwaluwen JO11-62 - 3
30-09-2017 Meeuwenplaat JO11-3 - v.v. Hekelingen JO11-6G4 - 7
30-09-2017 Rhoon JO11-6 - Oud-Beijerland JO11-210 - 0
30-09-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2 - Oude Maas JO11-610 - 0
30-09-2017 Spartaan'20 JO11-10 - Spijkenisse JO11-1210 - 0
27-09-2017 Oude Maas JO11-6 - Spartaan'20 JO11-100 - 16
23-09-2017 Oud-Beijerland JO11-2 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-22 - 1
23-09-2017 Spijkenisse JO11-12 - Botlek, SC JO11-54 - 3
23-09-2017 Zwaluwen JO11-6 - Pernis JO11-213 - 1
23-09-2017 v.v. Hekelingen JO11-6G - Rhoon JO11-62 - 6

Stand

TeamGesp.WGVPntV - TSaldo
1Spartaan'20 JO11-1044001249-247
2Rhoon JO11-63300927-225
3Spijkenisse JO11-12430198-14-6
4Zwaluwen JO11-63201617-512
5v.v. Hekelingen JO11-6G3201618-126
6Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-24202616-133
7Oud-Beijerland JO11-2420269-21-12
8Meeuwenplaat JO11-33102313-24-11
9Pernis JO11-2300302-20-18
10Oude Maas JO11-6300302-34-32
11Botlek, SC JO11-5400408-22-14



Onder 11 beker poule Groep 8 Poule 41


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
21-10-201709:00 HWD JO11-3 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2
21-10-201710:00 Vierpolders JO11-1 - Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
16-09-2017 Botlek, SC JO11-5 - Vierpolders JO11-12 - 6
09-09-2017 Botlek, SC JO11-5 - HWD JO11-34 - 2
02-09-2017 HWD JO11-3 - Vierpolders JO11-17 - 1
02-09-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2 - Botlek, SC JO11-55 - 1

Stand

TeamGesp.WGVPntV - TSaldo
1Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2110035-14
2HWD JO11-3210139-54
3Vierpolders JO11-1210137-9-2
4Botlek JO11-5310237-13-6

 

Laatst aangepast op dinsdag 15 augustus 2017 09:44
 

Sponsors Selectie



Jeugdsportfonds

Jeugsportfonds Rotterdam > alle kinderen moeten kunnen sporten

App download

Wie is online?

We hebben 19 gasten online