Ladiesnight

Meisjes gezocht

Voetbalacademie

U bevindt zich hier: Home Jeugd Indelingen JO19 tm JO13 en trainingstijden
Indelingen JO19 tm JO13 en trainingstijden
 

Hieronder de indelingen van de overige jeugdteams, de eerste trainingen beginnen volgende week. JO19-1, JO15-2 en JO13-1 starten maandag 21 augustus; JO17-1, JO17-2 en JO15-1 starten dinsdag 22 augustus.


JO13-1:
Trainer JO13-1: Mario de Jong Assistent trainer: Bruce Rutteman
1e training Maandag 21 augustus aanvang: 17.45 uur
Spelers: Nicky Ollefers - Tim van der Burg - Thomas Thape - Damien Nikolic - Keanu Martis - Thomas Dijkstra - Yazan Edris - Edizario Ramos - David Da Costa Conceicao - Jim Monsma - Nathan Jethoe - Luciano van Putten - Neal Karan Ryan Mohanlal - Jullian Kay Pak -  Delano Magdalena

JO15-1:
Trainer JO15-1: Lorenzo Kranenburg  Assistent trainer: Gijs van Kralingen
1e training Dinsdag 22 augustus aanvang: 18.15 uur
Spelers: Jullian Concalves - Damian Meulenkamp - Rejumar Liberia - Jamie Tahari - Tom Zoutendijk - Thomas van Kralingen - Mees Bot - Ediz Durmaz - Ramzi Ali - Yagh Yah - Lennie Smits - Lorenzo Vuijk - Ryan van Genderen - Mohamed Edris - Sydney Koster - Ashish Chilar

JO15-2:
Trainer JO15-2: Dimitri Spaans
1e training Maandag 21 augustus aanvang: 18.45 uur
Spelers: Jaison van der Meer - Joey Borgmeijer - Diego Moreno - Marley Navarro - Jamie van der Perk - Damian Put - Guido Schaafsma - Joel Santos - Emirhan Ozturk - Freddy Yard - Aleksander Petrov - J.C. Cristina - Delano Soeters. Dit team wordt verder ingevuld met JO15-1 spelers.

JO17-1:
Trainer JO17-1: Patrick Niemeijer Assistent trainers: Jeroen Hagestein & Stefan van Venrooij
1e training Dinsdag 22 augustus aanvang: 18.15 uur
Spelers: Bjorn Harder - Loukelly da Luz - Bryan Steiginga - Figo Wulp - Rick van Eck - Jaimy Niemeyer - Barry Bella - Mees van Brakel - David Versluis - Nazim West - Nathan Martina - Justin Gomes - Mylindo Magdalena - Sabri Umure - Mike Hulstaart - Darnell Molendijk

JO17-2:
Trainer JO17-2: Mike Pragt
1e training Dinsdag 22 augustus
Aanvang: 18.15 uur
Spelers: Dinardo van Maurik - Martijn van Emmerik - Sander van Emmerik - Zain Al Khoury - Omar Gaber - Kane Por - Reheyan Zulhidayah - Jade Martodikromo - Christopher Yocode - Ibrahim Karadurmus - Mirthel Geertruida - Vishal Chilar - Morris Vreedzaam - Alex Vreedzaam - Ulrich Prijor - Jeremy Jagesar

JO19-1:
Trainer JO19-1: Mario de Jong
1e training Maandag 21 augustus aanvang: 18.45 uur
Spelers: Quinten Jansen - Max van Vliet - Joey Kok - Beau Potze - Ricardo Teerds - Kevin Ramcharan - Bodi Romswinckel - Vincent Bolhuis - Muhammet Onur - Mike van den Berg - Eren Dogan - Dion da Luz - Danny Tuyisingize - Elleroy Almeida - Kishan Ganpat - Ryan den Breejen - Guillermo Rietveld

Laatst aangepast op zondag 20 augustus 2017 08:23
 

Sponsors Selectie



Jeugdsportfonds

Jeugsportfonds Rotterdam > alle kinderen moeten kunnen sporten

App download

Wie is online?

We hebben 62 gasten online