Ladiesnight

Meisjes gezocht

Voetbalacademie

U bevindt zich hier: Home Senioren Derde
Teampagina derde elftal
 

Team


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
21-10-201712:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - PPSC 3
21-10-201712:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - Zwaluwen 4
28-10-201712:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - Botlek 4
04-11-201714:30 Pernis 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
14-10-2017 SCO '63 2 - Rijnmond Hoogvliet Sport 30 - 3
07-10-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - Rozenburg 22 - 4
30-09-2017 Zwartewaal 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 36 - 0
23-09-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - v.v. Hekelingen 23 - 3



Mannen Zaterdag reserve 4e klasse Poule 14


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
26-10-201720:00 Spijkenisse 4 - Botlek 4
28-10-201711:00 v.v. Hekelingen 2 - SCO '63 2
28-10-201712:00 Zwartewaal 3 - Rozenburg 2
28-10-201712:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - Botlek 4
28-10-201714:30 Spijkenisse 4 - Rockanje 3
28-10-201715:00 Smitshoek 4 - Pernis 3
04-11-201712:00 Rockanje 3 - v.v. Hekelingen 2
04-11-201712:00 Rozenburg 2 - Smitshoek 4
04-11-201712:00 SCO '63 2 - Zwartewaal 3
04-11-201714:30 Botlek 4 - Rhoon 3
04-11-201714:30 Pernis 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 3

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
14-10-2017 Rockanje 3 - Rhoon 39 - 2
14-10-2017 Rozenburg 2 - v.v. Hekelingen 22 - 2
14-10-2017 SCO '63 2 - Rijnmond Hoogvliet Sport 30 - 3
14-10-2017 Zwartewaal 3 - Smitshoek 42 - 4
07-10-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - Rozenburg 22 - 4
07-10-2017 Smitshoek 4 - SCO '63 22 - 1
07-10-2017 v.v. Hekelingen 2 - Zwartewaal 33 - 4
30-09-2017 Rozenburg 2 - Rockanje 34 - 0
30-09-2017 SCO '63 2 - Rhoon 32 - 2
30-09-2017 Smitshoek 4 - Botlek, SC 43 - 1
30-09-2017 Zwartewaal 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 36 - 0
30-09-2017 v.v. Hekelingen 2 - Spijkenisse 41 - 1
23-09-2017 Botlek, SC 4 - Pernis 30 - 0
23-09-2017 Rhoon 3 - Zwartewaal 30 - 5
23-09-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - v.v. Hekelingen 23 - 3
23-09-2017 Rockanje 3 - SCO '63 22 - 0
23-09-2017 Spijkenisse 4 - Smitshoek 44 - 3

Stand

TeamGesp.WGVPntV - TSaldo
1Zwartewaal 34301917-710
2Smitshoek 44301912-84
3Rozenburg 23210710-46
4Rockanje 33201611-65
5Spijkenisse 4211045-41
6Rijnmond Hoogvliet Sport 3411248-13-5
7v.v. Hekelingen 2403139-10-1
8Pernis 3101010-00
9Botlek, SC 4201111-3-2
10Rhoon 3301214-16-12
11SCO '63 2401313-9-6



Mannen beker reserve zaterdag poule Groep 4 Poule 18


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
21-10-201712:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - PPSC 3
21-10-201712:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - Zwaluwen 4
21-10-201713:00 Zwaluwen 4 - GHVV'13 3

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
09-09-2017 PPSC 3 - GHVV'13 32 - 1
02-09-2017 GHVV'13 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 31 - 10
02-09-2017 Zwaluwen 4 - PPSC 32 - 3

Stand

TeamGesp.WGVPntV - TSaldo
1PPSC 3220065-32
2Rijnmond Hoogvliet Sport 31100310-19
3Zwaluwen 4100102-3-1
4GHVV'13 3200202-12-10

Laatst aangepast op vrijdag 13 januari 2017 15:24
 

Sponsors Selectie



Jeugdsportfonds

Jeugsportfonds Rotterdam > alle kinderen moeten kunnen sporten

App download

Wie is online?

We hebben 69 gasten online