Ladiesnight

Meisjes gezocht

Voetbalacademie

U bevindt zich hier: Home Senioren Vierde
Teampagina vierde elftal
 

Team


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
21-10-201712:00 Rijnmond Hoogvliet Sport 4 - Barendrecht 8
28-10-201714:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 4 - Blijdorp 3
04-11-201715:00 BVCB 5 - Rijnmond Hoogvliet Sport 4

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
14-10-2017 Barendrecht 9 - Rijnmond Hoogvliet Sport 46 - 3
07-10-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport 4 - Steeds Hooger 20 - 3
04-10-2017 Rotterdam United 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 47 - 4
23-09-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport 4 - Neptunus-Schiebroek 55 - 3



Mannen Zaterdag reserve 5e klasse Poule 12


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
28-10-201714:30 Rijnmond Hoogvliet Sport 4 - Blijdorp 3
28-10-201714:30 Soccer Boys 6 - Hermes DVS 3
28-10-201715:00 Maense 3 - St.Hooger 2
28-10-201715:00 Neptunus-Schiebroek 5 - Barendrecht 9
28-10-201715:00 Rotterdam United 3 - Leonidas 4
28-10-201715:00 Zestienhoven 5 - BVCB 5
04-11-201712:00 Steeds Hooger 2 - Zestienhoven 5
04-11-201712:30 Leonidas 4 - Soccer Boys 6
04-11-201714:15 Barendrecht 9 - Maense
04-11-201714:30 Hermes DVS 3 - Neptunus-Schiebroek 5
04-11-201715:00 BVCB 5 - Rijnmond Hoogvliet Sport 4
04-11-201716:00 Blijdorp 3 - Rotterdam United 3

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
14-10-2017 Barendrecht 9 - Rijnmond Hoogvliet Sport 46 - 3
14-10-2017 Blijdorp 3 - Zestienhoven 52 - 5
14-10-2017 Hermes DVS 3 - Rotterdam United 35 - 1
14-10-2017 Leonidas 4 - Maense, FC 31 - 2
14-10-2017 Soccer Boys 6 - Neptunus-Schiebroek 55 - 0
14-10-2017 Steeds Hooger 2 - BVCB 51 - 6
07-10-2017 BVCB 5 - Blijdorp 36 - 2
07-10-2017 Maense, FC 3 - Hermes DVS 34 - 0
07-10-2017 Neptunus-Schiebroek 5 - Leonidas 44 - 1
07-10-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport 4 - Steeds Hooger 20 - 3
07-10-2017 Rotterdam United 3 - Soccer Boys 63 - 2
07-10-2017 Zestienhoven 5 - Barendrecht 92 - 1
04-10-2017 Rotterdam United 3 - Rijnmond Hoogvliet Sport 47 - 4
30-09-2017 Barendrecht 9 - BVCB 54 - 3
30-09-2017 Hermes DVS 3 - Blijdorp 35 - 1
30-09-2017 Leonidas 4 - Zestienhoven 54 - 3
30-09-2017 Neptunus-Schiebroek 5 - Steeds Hooger 21 - 2
30-09-2017 Soccer Boys 6 - Maense, FC 33 - 3
23-09-2017 BVCB 5 - Hermes DVS 34 - 3
23-09-2017 Blijdorp 3 - Leonidas 42 - 9
23-09-2017 Maense, FC 3 - Rotterdam United 34 - 3
23-09-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport 4 - Neptunus-Schiebroek 55 - 3
23-09-2017 Steeds Hooger 2 - Barendrecht 93 - 5
23-09-2017 Zestienhoven 5 - Soccer Boys 60 - 3

Stand

TeamGesp.WGVPntV - TSaldo
1Maense, FC 343101013-76
2BVCB 54301919-109
3Barendrecht 94301916-115
4Soccer Boys 64211713-67
5Leonidas 44202615-114
6Hermes DVS 34202613-103
7Zestienhoven 54202610-100
8Rotterdam United 34202614-15-1
9Steeds Hooger 2420269-12-3
10Neptunus-Schiebroek 5410338-13-5
11Rijnmond Hoogvliet Sport 44103312-19-7
12Blijdorp 3400407-25-18



Mannen beker reserve zaterdag poule Groep 5 Poule 07


Wedstrijden

DatumTijdWedstrijd
21-10-201712:00 Rijnmond Hoogvliet Sport 4 - Barendrecht 8
21-10-201715:15 v.v. Hekelingen 6 - SHO 6

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
19-09-2017 Barendrecht 8 - v.v. Hekelingen 61 - 3
16-09-2017 Barendrecht 8 - SHO 62 - 3
16-09-2017 Rijnmond Hoogvliet Sport 4 - v.v. Hekelingen 62 - 0
02-09-2017 SHO 6 - Rijnmond Hoogvliet Sport 46 - 0

Stand

TeamGesp.WGVPntV - TSaldo
1SHO 6220069-27
2v.v. Hekelingen 6210133-30
3Rijnmond Hoogvliet Sport 4210132-6-4
4Barendrecht 8200203-6-3

Laatst aangepast op vrijdag 13 januari 2017 15:24
 

Sponsors Selectie



Jeugdsportfonds

Jeugsportfonds Rotterdam > alle kinderen moeten kunnen sporten

App download

Wie is online?

We hebben 39 gasten online