Ledenvergadering

Algemene Ledenvergadering op 28.08.2015 20:00 -1 Dagen

Sponsors Selectie



Voetbalacademie

Jarigen

Donderdag 27 Augustus
Wout Gerlag (73)
Martijn Kruit (32)
Vrijdag 28 Augustus
Leon Lengkeek (32)
Lorenzo Theeuwen (20)
Zaterdag 29 Augustus
Linsey Put (18)
Zondag 30 Augustus
Rikasch Ramcharan (44)
Kevin Story (30)
Maandag 31 Augustus
Michel Peperkamp (51)
Dimyro den Toom (5)
Dinsdag 01 September
Dylan Griekspoor (13)
Woensdag 02 September
Resjivo Ponit (13)
Quinten Snijders (7)
Nikolai Snoodijk (20)
Vrijdag 04 September
Marley Navarro (12)
John Otterspeer (20)
U bevindt zich hier: Home
Voorlopige indeling D1, D2 en D3

Onderstaand een VOORLOPIGE INDELING voor zaterdag 29 augustus 2015. Volgende week wordt de definitieve indeling gemaakt.

D3 (voorlopige) spelers: Joey Borgmeijer - Youssef Karedurmus - Julian Dos Santos - Damian Put - Damian van Dinther - Brendon van de Ent - Quinton Eigenhuizen - Jordy Hoffman - Ashish Chilar - Joey da Lamar - Treffor Domberg - Jeffrey Eigenhuizen - Emirhan Ozturk - Jeremy Bruinsma
Rijnmond Hoogvliet Sport  D3-  SHO D7 Aanvang: 10:00 uur, aanwezig 9:00 uur.

D2 (voorlopige) spelers:  Jamie van de Perk - Julian Goncalves - Gido Schaafsma - Sem de Vos - Joel del Phierro - Thijs Nachtgaal - Romy Schättgen - Ryan van Genderen - Enzio Nieto Barreiro
Aanvulling voor de D2 komt na de wedstrijd van de D1!!!
Rijnmond Hoogvliet Sport D2 - Botlek D2 Aanvang 10:00 uur, aanwezig 9.00 uur.

D1 (voorlopige) spelers: Regiman Liberia - Mees Bot - Marley Navarro - Jamie Tahiri - Dimitri Wiercx - Nicolas Chapper - Joshua Delgado - Sem Hoofdman - - Lorenzo Vuijk - Tom Zoutendijk - Lennie Smits - Sydney Kosters - Diego diaz Moreno - Quinton Hofman - Thomas v. Kralingen - Ernest Amhande - Jamie van de Perk
Rijnmond Hoogvliet Sport D1- OVV D1 Aanvang 08:30 uur, aanwezig 07:15 uur.

Let op!! Dit zijn voorlopige indelingen, dinsdag/donderdag worden de elftallen bekend gemaakt!!!

Geschreven door Administrator op vrijdag 28 augustus 2015 11:11
 
Voorlopige indeling C1, C2 en C3

Aanstaande zaterdag spelen de C2 en de C3 in de onderstaande formaties. Dit is een voorlopige indeling; volgende week worden de definitieve C2 en C3 teams bekendgemaakt.

C2 thuis tegen Spijkenisse C6 (aanvang 12:00 uur, aanwezig 11:00 uur):

Dinardo van Maurik - Mylindo Magdalena - Nazim West - Brian Steiginga - Mike Hulstaart - Rick Rondelle - Justin La - Nathan Martina - Darnell Molendijk - Jay Poulinho Sanchez - Omar Gaber - Mees van Brakel - Joran Benningshof - Leaghdon Elisabeth - Rick van Eck - Yash Gobind.


C3 uit tegen Nieuwenhoorn C4 (aanvang 11:30 uur, aanwezig 09:45 uur bij Rijnmond Hoogvliet Sport):

Brian Bons - Zain Al Khoury - Haitam Kadouri - Ibrahim Raradurmus - Alexander Scholl - Randy Smit - Tijs van Steenbeek - Harryson Lourens - Danish Moti - Rick Verheul - Donny Kurti - Jendrick Zimmerman - Vishal Chilar.

De C1 speelt zaterdag als volgt:

Bjorn Harder - Zico Pols - Loukelly Da Luz Tavarez - Kelvin Eradus - Martijn van Emmerik - Figo van der Wulp - Hero Amhade Amadin - Andfery Plet - Mike Gijzen - Dylan Griekspoor - Justin Gomez - Fait ? - Sander van Emmerik - Wesley Beintema - Celmal Sekman.

Geschreven door Administrator op vrijdag 28 augustus 2015 06:13
Laatst aangepast op vrijdag 28 augustus 2015 17:19
 
B2 zoekt begeleiding

Onze B2 jongens zoeken een begeleider voor de wedstrijden op zaterdag en eventueel op woensdagavond. Contact kan worden opgenomen met James Hulsthoff.

Geschreven door Administrator op vrijdag 28 augustus 2015 06:10
 
Algemene LedenVergadering

Het bestuur roept alle leden op tot het bijwonen van de algemene ledenvergadering (ALV) op vrijdag 28 augustus, aanvang 20:00 uur.

De agenda staat hier.

Stukken zijn voor de leden te verkrijgen in de commissiekamer.

Geschreven door Bestuur op maandag 24 augustus 2015 10:44
Laatst aangepast op maandag 24 augustus 2015 20:36
 
Ophalen wedstrijdtenues

Op de tas van E2 (deze is nog steeds niet gevonden) en de tassen van A1 en A2 na zijn alle teamtassen nagekeken en eventueel aangevuld.

De tassen van het 4e en 5e, B1, B2, C1, C2,C3, D1, D2, D3, E1, F1, F2, F3 en Mini's staan klaar om opgehaald te worden.

Dit kan op zaterdag 22 augustus van 10 tot 12 uur, op maandag 24 augustus van 19 tot 20 uur en op dinsdag 25 augustus van 19 tot 20 uur.

 

Geschreven door Kledingcommissie op donderdag 20 augustus 2015 08:54
Laatst aangepast op vrijdag 21 augustus 2015 13:36
 

Jeugdsportfonds

Jeugsportfonds Rotterdam > alle kinderen moeten kunnen sporten

App download

Wie is online?

We hebben 16 gasten online